2.EL ARAÇ KREDİSİ NEDİR,NASIL ALINIR ?

2.EL ARAÇ KREDİSİ NEDİR,NASIL ALINIR ?
18 Temmuz 2017 tarihinde eklendi, 1.199 kez okundu.

2. el araç kredisi nasıl edinilmektedir? Yaş limiti nedir? Kullandırım oranı kaçtır ve bununla birlikte bu seviye kaçtır? Sorularının çözümünü sizler adına biraraya getirdik.

Zaman zaman yeni araba edinmek arzu eden tüketiciler sıfır araç yerine ikinci el taşıtlara yöneliyor. Ama edinmek istenilen vasıta için gerekli para zorunluluğu kimi zaman hemen ayarlanamıyor.

Bu tip zamanlarda da bankaların müşterilerine sunmuş oldukları ikinci el araç kredisi imkanı kişilerin yardımına koşuyor.

Pekala nedir ikinci el araç kredisi? 0 araç kredisinden farkı bulunmakta mıdır? Oldukça fazla ehemmiyetlisi 2. el vasıta kredisi kullanmak talep eden tüketicileri neler beklemektedir?

İlk önce ikinci el araç kredisi nedir? Bu durumu anlatabilir misiniz?

Banka kuruluşları 0 taşıtlar gibi ikinci el araçlara da kredilendirme gerçekleştirmektedir. 0 araba kredisinden biraz ayrıcalığı bulunuyor. Aracın bedeli kasko bedeline kıyasla belirlenmekte. Vasıtanın kasko bedeli üzerinden kredilendirme yapabilirsiniz.

2. el taşıt kredisinde yaş sınırı ne kadar?

İkinci el araba kredilerinde yaş limiti bulunmamakla beraber çoğunlukla şekilde 8 yaşına kadar olan araçlarda kredilendirme yapılmakta. Bu durum bankadan bankaya da değişmekte. Lakin 8 yaşına kadar olan otomobillerde rahatlıkla kredi değerlendirebilirsiniz pek çok bankada.

HABERİN DEVAMI AŞAĞIDADIR

İkinci el taşıt kredisinde kredi kullandırma derecesi nedir ve de bu oran nedir?

2. el araç kredilerinden kullandırım seviyesi bankadan bankaya değişmekle beraber maksimum % 80’ine dek kredi kullanabiliyorsunuz.

FacebookTwitterLinkedInGoogle

Bir önceki yazımız olan DEVLETİN BAYANLARA ÖZEL TEŞVİK KREDİSİ başlıklı makalemizde 2017 kadınlara teşvik kredisi, bayanlara kredi ve devletten kadınlara teşvik kredisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git