Akbank Direkt İle Axess Kredi Kartı Başvurusu Yapanlara 400 TL Ekstra Chip Para

İlk Defa Axess’li Olanlara 400 TL Ekstra Chip Para, Akbank Kredi Kartı Kampanyası başladı. Bu sıralar krediye ciddi manada bir yüklenme olduğundan bizlerde kredi ve kredi kartı haberlerine biraz daha fazla ağırlık vermek istedik. Ama bu yazımızda kredi kartı sahibi olmak isteyenlere güzel bir kampanyadan söz edeceğiz. Kredi kartı kullanıcı sayısı gün geçtikçe artıyor. Bu sayı 60 milyona dayanmış durumda. Hayatımızı kolaylaştıran, nakit taşıma riskini almayan bu ürünü, seviyoruz, kullanmaktan vazgeçmiyoruz. Kullandıkça ekstra avantaj kazanma şansını da beraberinde getiren bu ürüne, hayatımızda her gün daha fazla yer veriyoruz.

 

Günümüz ekonomik koşulları sebebiyle illa ki kredi kartlarından destek almaktayız. Gerek taksitli işlem yapalım gerekse peşin harcamada bulunalım, yanımızda yeteri kadar nakit taşıma alışkanlığımız yoksa ya da paramızın olmadığı bir zamanda acil ortaya çıkan bir ihtiyacımız olduğunda kredi kartlarından destek almaktayız. Doğal olarak kredi kartları, gerek taksitli alışverişler ile gerek kampanyaları ile gerekse de bedava alışveriş imkânları ile bizlerin derdine derman oluyor. Yalnız burada doğru kredi kartı tercihi de oldukça fazla önem taşımaktadır. Akbank, Alışveriş yaptıkça kazanabilmeniz için ekstra cip para diye bir kampanya hazırlamış. Tabi bu kampanyanın ayrıntılarına birlikte göz atacağız.

Sizler de Akbank direkt ile başvurunuzu gerçekleştirin ve 400 liraya ulaşan chip-para kazanma fırsatı yakalayın. Bu kampanyada mayıs ve haziran ayı içerisinde yapılan başvurular dikkate alınıyor. Yani 30 Haziran 2017 tarihine kadar başvurular alınmaya devam ediyor. Bu sisteme göre her ay yapacağınız ilk üç alışverişin %10’u kadar cip para kazanıyorsunuz. Bu cip paralar bir ayda 50 TL olabiliyor. 50 TL, kazanabileceğiniz aylık en yüksek puan. Bir yılda ise ekstradan 400 TL’ye kadar cip para kazanabiliyorsunuz. Tek yapmanız gereken şey ise, Axess asıl kredi kartı başvurusu yapmanız.

Ayrıca yeni axess kredi kartı sahipleri, asıl kartlarının yanı sıra ek kartları ile  de yapacakları alışverişlerden chip para elde edebiliyorlar. Wings ve Free, Ek Kart, Sanal Kart ve Ticari kart sahipleri kampanyadan yararlanamıyorlar. Yalnız Free, Wings ve Ticari asıl kart sahipleri Axess kredi kartı alabilirler ve bu kampanyadan faydalanabilirler. Bir müşteri en fazla 400 lira cip para kazanabiliyor. Bu kampanyadan kazandığınız para puanların ekstra olduğunu unutmayın. Doğal olarak da diğer kampanyalardan ve üye iş yerlerinden cip para kazanmaya devam edersiniz. Alışverişlerinizden rutin olarak kazanmanız gereken puanları kazanıyorsunuz, ayrıca kampanya dahilinde ilave olarak 400 TL ye kadar ilave puan kazanıyorsunuz.

Kazandığınız cip paralar 2 gün içerisinde kartınıza yüklenecektir. Ayrıca kartınıza yüklenen cip paraları da 7 gün içerisinde harcamanız gerekiyor. 7 gün içinde harcanmayan puanlar sistem tarafından sürenin dolmasıyla siliniyor. Yapmış olduğunuz alışverişi sonradan iptal ettirmeniz halinde, alışveriş karşılığında kazandığınız puanlarınız da siliniyor.

Axess kredi kartını almış olmanız yeterli olmamakta, aynı zamanda kampanyaya SMS ile katılım yapmanız da gerekmektedir. Mesaj ekranına büyük harfler ile ILK yazıp 4566’ya bu mesajınızı yolladığınızda kampanyaya katılımınız gerçekleşmektedir.