Akbank Kredi Kartı İnternet Alışverişine Açtırma Nasıl Yapılır?

Akbank kredi kartı aldınız ancak internette alışveriş yapıyorsanız adım adım neler yapmanız gerektiğini bu yazımızda sizlerle paylaşacağız. Akbank Kredi Kartı İnternet Alışverişine Açtırma Nasıl Yapılır, Akbank 3D secure açtırma işlemi nasıl yapılır sorularının yanıtını burada bulabilirsiniz. Daha önceden Akbank Axess kredi kartına sahip banka müşterileri internet alışverişlerini cep telefonlarına gelen SMS onayı ile yapabiliyordu. Bankacılık Denetleme ve Düzenleme Kurulumu tarafından ayarlanan düzenleme kapsamında kapanan bu özelliği tekrar açtırma hakkına sahipsiniz.

Kredi kartlarınızla internet sitelerinden alışveriş yapmak istiyorsanız 3 yöntem mevcut. Bankaya gitmeden Akbank Kredi Kartınızı SMS onayı ile açabilirsiniz. INTERNET yazıp boşluk bırakıp 8885’e gönderebilirsiniz.

2. yöntem Akbank mobil uygulamaya giriş yaparak güvenlik ayarlarına  tıklayın. Açılan menüden kart ayarlarına tıklayarak internet alışveriş kısmına tıklayarak açıp yada kapatabilirsiniz.

3. yöntem olarak müşteri hizmetlerinizi arayarak kredi kartınızı internet alışverişi için aktif edebilirsiniz.  444 2 5252’yi arayarak müşteri hizmetleri danışmanına kredi kartınızı açtırmak istediğinizi belirtebilirsiniz…