Akbank’tan Evleneceklere Masrafsız Düğün Kredisi (çeyiz kredisi)

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte kişilerin masrafları da artmaktadır. Birçok insan, yaz mevsimini tatil ve gezme ayları olarak değerlendirse de aslında yaz ayları genel olarak düğün mevsimidir. Herkes bu aylarda düğünlerin yoğunlukla yapıldığını biliyor. Lakin düğün için evlenecek gençlerin kafasında birçok soru ve sorun yer almaktadır. Bu sorunların en büyüğü ise maddi kaynak arayışından kaynaklanmaktadır. Aileler bu konuda büyük oranlarda destek olmaya çalışsalar da, para yetmiyor, eksikler bitmiyor. Alışveriş ve harcama listeleri uzadıkça masraflar da büyümeye devam ediyor. Tüm bunlara ilave olarak tabi bir de düğün ve balayı masrafları söz konusu.

Durum böyle olunca en akılcı çözüm olarak akla bankalar geliyor ve banka kredilerinden yardım alınıyor. Peki, hangi bankadan kredi çekilmeli? Ne kadar kredi alınabilir* alınacak kredi kaç ayda ödenmeli? Sizler için kısa bir araştırma yaptık, şimdi sizinle paylaşalım:

Sizlere, Akbank Masrafsız Düğün Kredisinden söz edeceğiz. Evlenecekler için güzel bir kampanya hazırlamışlar. Kredinin özelliklerinden bahsedelim:

Beyaz eşyalar, yatak odası, oturma grupları, kına düğün masrafları vs. vs. Birde balayı. Dünya kadar masrafınız var. Ama Akbank her zaman yanınızda. Sizler için masrafsız ve komisyonsuz düğün kredisi hazırlamışlar. İhtiyacınız ne olursa olsun artık bunları düşünmenize gerek yok. Akbank ile tamamlamak çok kolay. Ayrıca sizler için kiralık kasa avantajı da sunuluyor.

Bu konuda ödeme planının çok iyi hazırlanması gerekiyor. Evlenenler evliliğinin ilk zamanlarında ödemelerde maddi sıkıntı çekmek istemeyen çiftler, ekonomik açıdan taksitlerini rahat rahat ödemek istiyorlar. Akbank’da kredi vadesi olarak 48 aya kadar taksit yapabilmenize olanak tanıyor. Belirlenen faiz oranının 1 – 36 ay vade için %1,19 olduğunu da belirtelim. 48 ay vadede faiz oranları biraz daha artabiliyor. Dilerseniz ödemelerinizi 3 ay ertelemeli olarak da seçebilirsiniz. Kredinin en güzel özelliği ise, tahsis ücretinin alınmıyor olması. Ama hayat sigortası yaptırmanız her bankada olduğu gibi zorunlu.

Bu kampanya için son tarih 31 Ağustos 2017dir. Akbank, kampanya tarihinde dilerse güncellemeye gidebilir.  Başvurunuzu Akbank direkt ile yapabileceğiniz gibi, size en yakın Akbank Şubelerinden de başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Başvuruda gelir belgenizi mutlaka sunmanız gerekiyor. Ayrıca nüfus cüzdanınızı ve adresinizi gösterecek bir belgede banka yetkililerine sunmalısınız.

10.000 TL‘ye ihtiyacınızın olduğunu varsayalım. Aylık gelirinizin yüksek olmasından dolayı kredinizi 12 ayda ödemeyi planlıyorsunuz. Bu kredi için uygulanacak faiz oranı, %1,19 dur. Aylık ödeyecek olduğunuz taksit tutarı 913 TL dir. Kredi tahsis ücreti alınmıyor. Ortalama alınan hayat sigortasının ise 130 TL ile 150 TL arasında olduğunu belirtelim.

10.000 TL olan ihtiyacınızı 24 ay vadeli kredi ile ödemeyi uygun gördünüz. Krediye uygulanacak faiz oranı %1,19 dur. Aylık ödeyeceğiniz taksit tutarınız 495 TL dir. Kredi tahsis ücreti alınmıyor. Ortalama alınan hayat sigortasının ise 130 TL ile 150 TL arasında olduğunu belirtelim.

10.000 TL olan ihtiyacınızı 36 ay vade ile ödemeyi uygun gördünüz. Belirlenen faiz oranı %1,19 dur. Aylık ödemeniz gereken taksit tutarınızın 357 TL dir. Kredi tahsis ücreti alınmıyor. Ortalama alınan hayat sigortasının ise 130 TL ile 150 TL arasında olduğunu belirtelim.