Albaraka Türk Kredi Notu Sorgulama

Katılım bankası olarak farkını yansıtan Albaraka Türk, ülkemiz de rağbet gören kurumlardan biridir. Kredi notu hakkında kolay işlem yapılmasını kolaylaştıran ve müşterilerine uygun findeks kampanyaları sunan banka abone olunmasıyla birlikte hizmetlerine devam etmektedir.

Kredi Kayıt Bürosu tarafından kişinin finansal geçmişinin hesaplanmasıyla oluşturulan Kredi notu, bankaların öncelik tanıdığı koşullardan birisidir.  Kredi kartı alımlarında, limit arttırma da ve yeni kredi başvurularında istenen niteliklerden birisidir.

Albaraka Türk kredi notu sorgulama işlemini internet şubelerinden kolaylıkla yapma şansına sahipsiniz. Kredi kartı ve kredi başvurularında referans olarak alınan kredi notu bir diğer adıyla findeks kredi notu yüksek ise onay, düşük ise ret cevabı alırsınız. Kredi notunuzu hesaplayarak takip etmeniz durumunda eksikliklerinizi tamamlayarak ihtiyaç halinde kredi başvurunuzu hemen onaylatabilirsiniz.

Diğer bankalardan farklı olarak Albaraka Türk müşterilerine uygun yıllık paket kampanyaları sunmaktadır. Klasik, Gold ve Preimum paketler sunarak müşterilerine uygun fiyat ayrıcalığı sunar.  Alacağınız klasik paketle birlikte kredi notu sorgulama, risk raporu izleme ve uyarı hizmeti alabilirsiniz.