Anında hesaba geçen 5000 TL kredi CEPTETEB’de!

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte bütün bankalar internet bankacılığına geçiş yapmıştır.  Şubeye gitmeden hızlı ve kolay bir şekilde işlem yapmanızı sağlayan internet bankacılığı müşteriler için büyük kolaylıklardan biridir. TEB bankasının dijital bankacılık hizmeti olan CEPTETEB ile anında hesabınıza düşeş 5000 Tl’lik krediye başvurmak ister misiniz?

Acil para ihtiyacınıza ilaç gibi gelecek olan CEPTETEB ile anında hesaba düşen 5000 TL kredi avantajlarını ve özelliklerini sizlerle paylaşıyoruz.  Kaçmayacak fırsat olan bu fırsata hafta içi ve hafta sonu olmak üzere istediğiniz anda başvurabilirsiniz. Otomatik olarak kredi başvurunuz alınırken sorgulama da otomatik olarak dijital ortamda gerçekleşmektedir.

Düzenli ve aylık geliriniz var ise, kredi notu puanınız yeterliyse ve son 6 aylık SGK primleriniz sorunsuz yatmış ise sorgulama sonucunda onay cevabını alacaksınız.  Onaylanan başvurunuz sayesinde şubeye gitmeden 5000 Tl tutarını hemen banka hesabınıza aktarabilirsiniz. Ayrıca CEPTETEB anında hesaba düşen 5000 TL kredi kapsamında 30.000 TL’ye kadar kredi çekme hakkına sahipsiniz.

3 aydan 60 aya kadar vade seçenekleriyle ödeme sürenizi sizi zora sokmayacak şekilde düzenleyebilirsiniz. CEPTETEB anında hesaba düşen 5000 TL kredi başvurusu nasıl yapılır diyorsanız;

  • Mobil bankacılıktan kredi başvurusuna giriş yapabilirsiniz.
  • İnternet bankacılığından internet şubesi kısmından başvuru yapabilirsiniz.
  • ATM den giriş yaparak kredi ve başvurular ekranından başvuruda bulunabilirsiniz.