Burgan Bank Kredi Kapatma Nasıl Olur?

Son yıllarda finansal atılımlarıyla adından söz ettiren bir banka halini alan Burgan Bank, müşterilerine sunmuş olduğu özel kampanyalarla adında sıkça söz ettirmeye devam ediyor.  Birçok bankaya aynı anda kredi borcu ödemek zorunda kalan banka müşterilerine masrafsız ve gelir belgesiz sunduğu ihtiyaç kredisiyle öne çıkıyor.  55 bin TL’ye kadar verecek olduğu ihtiyaç kredisi sayesinde borçlarınızı aynı anda kapatabilir düşük faizler ve gelirine göre ayarlayacağınız aylık ödemelerle rahatlıkla ödeyebilirsiniz.

Kredi geçmişinde herhangi bir sorun olmayan müşterilerine ayrıca %10 daha düşük faiz oranları vadeden banka, borçlarını tek kalemde ödemek isteyenler için büyük kolaylık sağlıyor.  Burgan Bank kredi kapatma kredisi olarak da adlandırılabilecek ihtiyaç kredisi için gelir belgesi talep edilmezken tek aranan koşul kredi notu!

Burgan Bank borç kapatma nasıl olur merak ediyorsanız yapmanız gerekenlerden kısaca bahsedelim.  Burgan Bank kredi kapatma için mobil uygulama ve internet bankacılığından kolayca başvuru yapabilirsiniz. Acil nakit ihtiyacınızı düşük faiz kapsamanın da 36 vadeyle alma imkanına sahip olacaksınız…