CardFinans 2017 Ramazan Ayı Kampanyası Market Alışverişlerinize 100 TL Para Puan

2017 Qnb Finansbank Kredi Kartı, Ramazan Ayında çok güzel bir kampanya ile kart kullanıcılarına hediye para puan dağıtıyor. Kampanyaya katılan kart kullanıcıları 100 TL parapuan kazanacaklar. Herkes ramazan ayı geldiğinde market alışverişlerinin fazlaca yapıldığını bilir. Her zaman yaptığımız rutin masrafın 2 ya da 3 katı kadar masraf yaparız. Ailecek geçireceğimiz güzel iftarlara güzel hazırlık yapmak isteriz. Cebimizde de çok fazla para olmadığından kredi kartlarına yüklenmek durumunda kalırız.

Bankalar da bu durumu çok iyi bildiğinden, kendi kredi kartlarının kullanılmasını isterler. Bankalar arasında kart kullanım hacminin yüksek olması konusunda her zaman bir rekabet vardır. Bunu iyi bilen kart kullanıcıları ise, bu durumdan en fazla faydalanmak isterler. Cebinde bir kaç bankanın kredi kartını taşıyan kullanıcılar, doğal olarak da en karlı olan kampanyayı tercih ediyorlar. Ramazan ayının gelmesiyle de kart kullanımının artırılması amacıyla bankalar tarafından kampanyalara bir start verildi. Bu bankalardan birisi de Qnb Finansbank. Ramazan ayı için CardFinans ile güzel bir kampanya yapmışlar. Bizler de bu kampanya hakkında merak edilen her şeyi sizlerle paylaşacağız.

Qnb Finansbank ramazan ayının bereketini slogan yaptı. Değerli cardfinans müşterilerine kampanya hakkında bilgilendirme yapmaya çalışıyor, cardfinans ile tanışmayan potansiyel müşterileri de ayrıca davet ediyor.

Bu kampanyaya göre tek seferde market alışverişlerinizde yapacağınız her 100 lira ve üzerindeki harcamalarınız ile  10 TL para puan kazanıyorsunuz. Genel toplamda ise 100 TL para puan kazanmış oluyorsunuz. Özellikle market alışverişlerine bütçelerinde ciddi rakamlar olarak yer veren  kart kullanıcıları, bu kampanyayı değerlendirebilirler.

Kampanyanın katılım tarihleri, yani yararlanma tarihleri 24 Mayıs 2017 ile 24 Haziran 2017 arasıdır. Yalnız ramazan kampanyasına dahil olmak için sistemdeki telefon numaranızdan bir tane de mesaj atmanız gerekecek.

Kartınız ile harcama yapmadan önce mesaj metni olarak büyük harfler ile RAMAZAN yazıyorsunuz, sonrasında bu mesajınızı 2273’e operatör ayrımı gözetmeksizin yolluyorsunuz. Bu işlemle birlikte kampanyaya katılımınız gerçekleşecektir.

Bunun dışında kayıt işleminizi çağrı merkezinden de gerçekleştirebilirsiniz. Kazandığınız para puanlar anında kartınıza yüklenecektir. Ayrıca kullanmanız için de 31 Temmuz 2017’ye kadar vaktinizin olduğunu unutmayın. 31 Temmuz’ a kadar kullanılmayan parapuanlar otomatik olarak silinecektir. Bu yüzden puanlarınızı gününü kaçırmadan kullanmanızı tavsiye ederiz. Çünkü geri alınan puanlar geri verilmemektedir.

Müşteriler Qnb Finansban’ın farklı bireysel kartları ile kampanyaya katılabilecek ve yararlanabilecektir. Kaç tane kartla kampanyaya katılımınızın önemli olmadığını, önemli olan bir müşterinin yalnızca 100 TL puan kazanabileceğini özellikle belirtmek isteriz.

Ayrıca, aynı gün, aynı iş yerinden yapacağınız alışverişlerden sadece ilki kampanyaya dahil ediliyor. Bu açıdan sizlerde aynı yerden alışveriş yapacaksanız, araya en az birer gün koymayı unutmayınız. Her müşterinin kampanyadan bir defa yararlanma hakkının olduğunu da belirtelim. Her müşteri, kampanyadan yalnızca 100 lira kazanabilir.

Aldığınız ürünleri iade ettiğinizde bu harcamanızdan kazandığınız para puanlarda iptal edilecek ve geri alınacaktır. Eğer para puanını harcamışsanız, bu durumda da, kartınıza bu tutar borç para puan olarak yansıtılacaktır. Kazandığınız para puanlar ile yaptığınız alışverişler kampanya dahilinde değildir. Ayrıca toptan satış ve ticari kullanımlarda kampanya dahilinde değildir.