Çok Düşük Faizlerle Araç Kredisi Sunan Bankalar

Çok Düşük Faizlerle Araç Kredisi Sunan Bankalar
14 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 1.263 kez okundu.

1- QNB FİNANSBANK ARAÇ KREDİSİ FAİZ ORANI VE BAŞVURUSU:

QNB’nin araç kredisi ile sıfır km ya da sekiz yaşına kadar olam bir taşıta sahip olabilirsiniz. Vadeler senelere kıyasla değişiklik gösterebilir. Sıfır ile beş yaş arasındaki araçlar için kırk sekiz ay vade, altı ile sekiz yaş arasındaki araçlar için ise aracın yaşı ve vade zamanının toplamı on seneyi geçmemelidir. Kredinizi TÜRK LİRASI olarak da edinebilirsiniz. Alacağınız aracı teminat olarak gösterebilirsiniz. Faiz oranı %1.35 ‘dir.

2- AKBANK ARAÇ KREDİSİ FAİZ ORANI VE BAŞVURUSU:

Akbank’ın araç kredisi için öncelikli koşulu 18 yaşın üstünde olmak. İkinci önemli husus ise gelirli bir düzeni olduğunu belgelere dayandırmak. Ödenecek kredi tutarının taksiti ev halkının aylık gelirinin yarısından çok olmamalıdır. Kredinin vadesi devam ettiği müddetçe araca kasko yapılır. 12,24,36,48 aya dek varan vade imkanlarıyla ve %1.32 faiz oranıyla Akbank’tan kredinizi edinebilirsiniz.

3- TC ZİRAAT BANKASI ARAÇ KREDİSİ FAİZ ORANI VE BAŞVURUSU:

Araç kredilerinde Ziraat Bankası’nda tercih hakkınız gayet fazla. Kaskosuz araç kredisi faiz oranı %1.21 iken kaskolu olan aracın faiz oranı ise %1.19’dur. Siz sadece almak istediğiniz arabayı seçin. İşin finansman kısmı Ziraat Bankası’na kalıyor. Krediyi 0-5 yaş arasındaki araçlar için kullanabilirsiniz. Kredi vadesi devam ettiği sürece hayat sigortası ve kasko yapılır.

4- GARANTİ BANKASI ARAÇ KREDİSİ FAİZ ORANI VE BAŞVURUSU:

Garanti’nin araç kredisi 48 ay vadeli hem de kefilsiz. Almak istediğiniz arabanın markasına ya da modeline göre size özel fırsatları görebilir, edinebilirsiniz. Aylık kazancınızı sarsmadan size özel kolay ödeme imkanları sağlanır. Aracı kredi teminatı olarak göstermek kafidir. Eğer almak istediğiniz taşıt ikinci el ise araç yaşı ve vade süresi maksimum 9 sene olmalıdır. Faiz oranı ise %1.44’dür.

HABERİN DEVAMI AŞAĞIDADIR

5- İNG BANK ARAÇ KREDİSİ FAİZ ORANI VE BAŞVURUSU:

İng Bank’ ın kredisini 0 km araç ya da 8 yaşına kadar olan araçlarda dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. 48 aya varan vade imkanları ve %1.34 faiz fırsatından yararlanabilirsiniz.  Bankaya sadece almak istediğiniz taşıtı teminat olarak gösterebilirsiniz. Hayat sigortası ya da ferdi sigorta yaptırma mecburiyeti bulunmuyor. Kredi tahsis ücreti, kredi anapara tutarının %5’ini geçmemektedir.

6- İŞBANKASI ARAÇ KREDİSİ FAİZ ORANI VE BAŞVURUSU:

İşbankası’na araç kredisi için kefilsiz başvuru yapabilirsiniz. Tabi ki 0 km araç olması şartıyla. Almak istediğiniz aracı teminat olarak göstermeniz yeterli olacaktır. Eğer 2.el araç satın almak isterseniz araca ait olan motorlu araç tescil ve trafik belgesi talep edilir. 48 aya dek varan vade imkanlarıyla ve %1.30 faiz oranıyla kredinizi alabilirsiniz. Kredi tahsis ücreti ise %0.5 olarak belirlenmiştir.

7- VAKIFBANK ARAÇ KREDİSİ FAİZ ORANI VE BAŞVURUSU:

Vakıfbank’ ın taşıt kredisini 48 aya dek varan vade imkanlarıyla kullanabilirsiniz. Arzu ederseniz 1 aylık arzu ederseniz 3 aylık ödeme periyotlarıyla kullanabilirsiniz. Eğer kredi siciliniz temizse ve düzenli gelire sahipseniz bu krediyi çok rahat kullanabilirsiniz. Kredi çekene hayat sigortası, araca da kasko sigortası yapılıyor. 0 km araç kredisi %1.45 faiz oranı, 2. el araç kredisi de %1.55 faiz oranı ile kullandırılıyor.

 

FacebookTwitterLinkedInGoogle

Bir önceki yazımız olan TÜRKİYE İÇİN FLAŞ KARAR ! NOTUMUZU YÜKSELTTİLER ! başlıklı makalemizde jp morgan, jp morgan türkiye ve türkiye büyüme tahmini hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git