DenizBank Kredi Notu Öğrenme

Acil para ihtiyacınızı karşılamak için bankalardan alacağınız krediler zor zamanlarınızın destekçisi olabilir.  Kredi ürünleri sunan bankalar aracılığıyla maddi ihtiyaçlarınızı aylık ödemeler karşılığında giderebilirsiniz.  Çoğu kişinin aşina olduğu şekilde Bankalar kredi başvurularında ilk olarak kişinin kredi notunu değerlendirmektedir.  Kredi notu üstünüzde bulunan kredi borçlarınızın, limitinizin ve ödeme geçmişinizin hesaplanarak puanlama sistemine tabi olmasıdır.

Kredi ve kredi kartlarınızı zamanında ve düzenli olarak ödediğiniz taktirde kredi notunuz başarılı olarak değerlendirilecektir.  Bunun yanı sıra finansal geçmişinizi öne süren kredi notunuzun yüksek olması halinde çoğu bankadan kefilsiz kredi çekebilirsiniz.

Daha önce DenizBank müşterisi iseniz kredi notunuzu ücretsiz olarak sorgulayabilirsiniz.  DenizBank Findeks Risk ve Çek Raporları sayesinde son beş yıla ait kredi bilgilerinize hemen ulaşabilirsiniz.  Ücretsiz DenizBank kredi notu sorgulamak için internet bankacılığından TC kimliğiniz ile giriş yaparak öğrenebilirsiniz. Hesaplar bölümünden Başvurular seçeneğini seçerek KBB raporunuzu ekrandan öğrenebilirsiniz…