DenizBank Kredi Notu Sorgulama

Finansal geçmişinizin bu günü de etkilediğini biliyor muydunuz? Hangi bankadan olursa olsun kullandığınız kredi kartları ve krediler kişisel finansal notunuzu oluşturuyor.  Bankaların yeni müşterilerinde ve devamlı olan müşterilerinde özellikle dikkat ettikleri bir husus kredi notudur.  Kredi notu ortak bir kuruluş olan KKB tarafından tüm finansal geçmişinizin dikkate alınarak hazırladığı bir puanlama sistemidir.

Kredi notunuz kredi kartı alımlarında, kredi kartı limitini arttırmada ve yeni kredi başvurularında karşınıza çıkacak bir ibaredir.  Bankaların müşterilerine olan güvenini oluşturan kredi notu, kredi kartı ve kredi ödemelerinizin düzenli olarak ödenmesi veya ödenmemesi durumunda değişkenlik gösterir.

DenizBank’tan almayı düşündüğünüz kredi ve kredi kartları için öncelikle risk raporunuzu öğrenerek başvuru yapmalısınız.  Kredi notunuzun düşük bulunması halinde başvurunuz banka tarafından ret edilecektir. DenizBanktan Kredi sorgulama işlemlerini şubelerden veya internet şubesinden kolaylıkla yapabilir, finansal durumunuzu kontrol altında tutabilirsiniz…