DenizBank Müşteri Temsilcisi-Telefon Bankacılığı

Yeni dönem bankacılığın bir diğer adı olan DenizBank telefon bankacılığı müşterilerine kesintisiz ve kolay hizmet anlayışını sunuyor. Banka şubelerine gitmeden birçok banka işleminizi DenizBank telefon bankacılığı üzerinden yapabilirsiniz. Kısa süre içinde bulunduğunuz yerden 7/24 günün her saatinde bağlanacağınız DenizBank Müşteri Temsilcisi işlemlerinizi ve taleplerinizi yerine getirerek zamandan tasarruf yapmanızı sağlar.

DenizBank çağrı merkezini aramak için 0 850 222 0 800 nolu numarayı tuşlayarak müşteri temsilcisine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Evinizden, iş yerinizden şubeye gitme zorunluluğu olmadan DenizBank hesabınızdan işlemler yaptırabilirsiniz.

DenizBank Telefon Bankacılığı 0 850 222 0 800 nolu numarayı arayarak sesli yanıt sistemiyle tuşlama gerekmeden temsilciniz ile konuşabilirsiniz. Telefon bankacılığı sayesinde kredi kartı güncel limitinizi, hesap bakiyenizi, ekstre ve borç bilgilerinizi, kayıp ve çalıntı kart işlemlerinizi, hesap açma, para transferleri gibi işlemleri hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.