Denizbank SMS ile Kredi Başvurusu

Ülkemizin önde gelen özel bankaları arasında bulunan Denizbank, gerek teknolojiyi yakından takip etmesiyle gerekse hem taleplere hızlı cevap vermesi hem de yeniliklere çabuk entegre olması sebebiyle sektördeki rakipleri arasında fark yaratmaktadır.

Denizbank cebinde kredi kampanyası ismiyle düzenlenen ve SMS ile kredi kullanımına olanak sağlayan kampanyada, kişilerin kredi başvurusu sebebiyle günlük hayatlarından ekstra zaman ayırıp da şubeye gitmelerine gerek kalmadan ihtiyaçlarını karşılama olanağı sunmaktadır.

Ön onaylı kredi türleri arasında bulunan SMS kredisinde uygulanan faiz oranı, şubeden yapılan başvurular için uygulanacak faiz oranından daha da düşüktür.

Cep telefonunuzun SMS bölümüne KREDİM yazıp bir boşluk bırakarak T.C. kimlik numaranızı yazarak 3280 e göndermiş olmanız ön onay için yeterlidir. Birkaç dakika içinde onaylanacak olan krediniz ile, 55.000-TL ye ve 48 ay vadeye kadar nakit kredi kullanmanız mümkün olacaktır.

Onaylanan kredinizi kullanmak için size en yakın şubeye kimliğiniz ile gitmeniz yeterli olacaktır. Bu kredi il ilgili deyatlı bilgiyi 444 0800 müşteri hizmetlerinden alabilirsiniz.