Fibabank Kefilsiz İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Ülkemizde bankacılık alanında hizmet veren kuruluşların büyük kısmı özel sermaye desteği ile oluşmaktadırlar. Ne kadar köklü bir geçmişe sahip olmasa da ülkemize yeni nesil bankacılık anlayışı ile faaliyetini sürdüren, verdiği hizmetler bakımından bir çok bankanın önünde bulunan kuruluşlar da mevcuttur. Henüz 6 yıllık bir geçmişi olan Fibabank, sanayici ve iş adamı Hüsnü Özyeğin tarafından Portekiz bankası olan Millenium Bank ortaklığı ile 2010 yılında kurulmuştur. Fibabank bugün 62 şubesi 59 ATM si ve 734 çalışanı ile hizmetlerini sürdürmektedir.

Fibabank, sektörde ismini daha çok duyurabilmek adına kefilsiz ihtiyaç kredisi kampanyası yapmıştır. Müşteri portföyünü genişletmeyi amaçlayan banka ve çalışanları, 5000- TL ile 30.000-TL arasında kefilsiz kredi imkanı sunmaktadır.

Kefilsiz standart ihtiyaç kredisi başvuruları gerek banka şubesinden gerekse internet ortamından yapılabilmektedir. Fibabank ‘ın resmi internet sitesine giriş yapılarak ihtiyaç kredisi ön başvuru formu doldurulmalıdır. Formda adres ve telefon numaranız gibi kısa kişisel bilgileriniz istenmektedir.

Başvuru sonrasında cep telefonunuza onay mesajı gelmektedir. Bu mesaj ile birlikte Şubeye gidebilir ve kredinizi kullanabilirsiniz.

Talep ettiğiniz kredi tutarı 10.000-TL nin üzerinde ise şubeye giderken yanınıza kimlik belgeniz, maaş bordronuz ve faturalarınızdan birini almalısınız.

Fibabank ın kefilsiz kredisinin yanında Fibabank bonus card hakkında da kısa bilgi verelim:

Fibabanka Bonus Kredi Kartı ile gerek yurt içinde gerekse yurt dışında sayısız işyerinde alışveriş yaptıkça bonus kazanırsınız. Kazandığınız bonuslarınızla isterseniz anında isterseniz sonraki alışverişlerinizde bedava alışveriş yapabilirsiniz. Bonus kartınızla ekstra bonuslar kazanabilir, hatta sadece size özel hazırlanmış kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

Bonus kart ile,

*Tüm harcamalardan bonus kazanabilirsiniz.

*Birikmiş olan bonuslarınızla bedava alışveriş yapabilirsiniz.

*Bonus kartınızın limiti kapsamında dilediğiniz kadar nakit çekebilirsiniz, hatta nakit çekimlerinizi taksitlendirebilirsiniz.

*Bonus kart üye işyerlerinde ekstra bonus, ekstra taksit imkanından ve taksit öteleme imkanından faydalanabilirsiniz.

*Dünyanın her yerinde geçerli olan kredi kartınız ile istediğiniz kadar kişiye ek kart çıkartabilirsiniz.

Fibabanka nın kefilsiz kredi ve kredi kartı imkanlarından yararlanmak ve daha detaylı bilgi almak için 444 88 88 nolu telefon ile iletişime geçebilirsiniz.