Fibabanka Kredi Kapatma Nasıl Olur?

Müşterilerinin nakit ihtiyaçlarını ve acil para gereksinimlerini çabucak çözmek isteyen Fibabanka, vermiş olduğu ihtiyaç kredisiyle sizlere anında destek oluyor. Diğer bankalardan kredi çekerek farklı ödeme günlerinde farklı faiz oranlarıyla kredi ödemesi yapan banka müşterilerine sunduğu büyük kolaylıkla düşük faiz oranlarıyla ödeme kolaylığı sağlıyor.

Fibabanka kredi kapatma nasıl olur merak edenler için makalemizde borç kapatma kredisi hakkında tüm merak ettiklerinizi yanıtlıyoruz. Öncelikle borçlarınızı tek bir yerde toplayarak aylık ödemelerinizi düşürmek istiyorsanız tüm bankalara olan borçlarınızı Fibabanka geçirebilirsiniz.  Müşterilerine kolaylık sağlamak adına %1,59 oranlarında 36 vadeyle ihtiyaç kredisi sunan Fibabanka borç kapatma kredisi altında acil nakit ihtiyacınızı çözerek ödemelerinizde sizlere büyük fayda sağlıyor.

Fibabanka kredi kapatma kredisi alabilmek için öncelikle TC kimlik numaranız  ve gelir belgenizle Fibabanka şubelerine başvurabilirsiniz.  Kredi notunuz yüksek ise kredi başvurunuz anında onaylanırken, düzenli ödeme yapıyor oluşunuz sizin için artı bir puan oluşturacaktır…