Finansbank Kredi Notu Öğrenme

Kişilerin kredi notlarını öğrenme istekleri ve bu konuya olan yoğun ilgi ve talepleri karşılığında bankalar, kredi notu öğrenmenin çeşitli yollarını hizmet katalogları arasında müşterilerine sunmaktadırlar. Sanal dünyanın bize sunduğu avantajlar sonucunda dilediğimiz her bilgi her istediğimiz anda elimizin altında olabiliyor. Finansbank, internet bankacılığı ile kredi notunun öğrenilmesi olanağının yanında SMS ile de müşterilerine bu hizmeti sunmaktadır.

Finansbank tan kredi notunuzu tek bir SMS ile öğrenebilirsiniz. Kredi notunuzu öğrenme ve sorgulama yapmak için yapmanız gerekenler:

Telefonunuzun mesaj bölümüne büyük harflerle KR yazıp bir boşluk bırakarak Finansbank kredi kartınızın son 4 hanesini ekleyin ve mesajı 2273 e gönderin. Birkaç dakika gibi kısa bir sürede kredi notunuz cep telefonunuza gelecektir. Mesaj ücreti 5 TL olup, bankaya ait kredi kartınızdan tahsil edilmektedir.

Kredi notu sorgulama işleminde Finansbank kredi kartının son 4 rakamını yazdığınızdan dlayı, bankanın müşterisi olmanız gerekmektedir.