Günlük 12 TL, Aylık 396 TL Taksitle Fibabanka 10.000 TL Kredi

Türkiye’de 83 şubesi bulunan, öz sermaye değeri yüksek bankalar arasında sayılan Fibabanka özel bankalardan biridir. Aynı zamanda kredi çekmek isteyen kişilerin en çok tercih bankalarından biri olan Fibabanka, düşük kredi notuna sahip müşterilerine karşı oldukça esnektir. Birçok yönden avantajlara sahip olan banka sayesinde borçlarınızı bir araya toplayarak ödeme kolaylığı sağlayabilirsiniz.

Fibabanka’dan günlük 12 TL, Aylık 396 TL taksitle 10.000 TL kredi almak ister misiniz?  Paraya sıkıştığınız şu dönemde düşük kredi notunuza kredi verecek olan Fibabanka sayesinde rahat bir nefes alabilirsiniz. Nakit ihtiyacınızı karşılamak maksadıyla ihtiyaç kredisi olarak düzenlenen kredi ürününü 12 ile 36 vade arasında alabilirsiniz. %1.75 – %1.85 Aylık Faiz oranıyla verilen kredi de aylık taksit geri ödeme planını kendiniz seçebilirsiniz.

Fibabanka On numara ihtiyaç kredisi fırsatıyla acil nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.  Krediye başvurmak için size en yakın Fibabanka şubesine veya internet şubesine ön başvuruda bulunabilirsiniz. Mesaj yolu ile başvuru yapabilmek için 3422’ye TC Kimlik numaranızı yazarak gönderebilirsiniz…

İlgili Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir