Hakkımızda

Kredi Notu Nedir? – Biz Kimiz?

https://www.kredinotunedir.com/ herhangi bir firma adına çalışmamakta ve de herhangi şirkete ait değil. İnternet sitemiz duyuru amaçlı oluşturulmuş şahsi bir internet sitesidir. Sitede bulunan bütün haberler özgün içeriğe sahip bulunmakta ve de herhangi internet sayfasından alıntı gerçekleştirilmemiştir. Doğal şekilde herhangi bir internet web sitesi telif haklarından mütevellit https://www.kredinotunedir.com/ sitesini mesul gösteremez.

https://www.kredinotunedir.com/ olarak bankaların oluşturmuş bulundukları ihtiyaç kredisi, konut kredisi, araç kredisi, eğitim-öğretim kredisi, bayram kredisi ve ayrıca kredi imkanları tertipli biçimde izlenmekte, banka kuruluşlarının vermiş oldukları faiz oranları ile dosya harcama oranlarını düzenleme hürriyeti ilgili bankaya aittir. Gün içerisinde yahut anlık bir biçimde farklılık gösteren banka kredi-faiz oranları ve de kredi dosya masrafları amacıyla https://www.kredinotunedir.com/ kesinlikle mesul tutulamaz.

https://www.kredinotunedir.com/ web sayfasındaki reklam içerikleri google reklam şirketine ait olup, gösterimdeki reklam içeriklerine müdahale etme gibi bir sitemizin olanağı bulunmamaktadır.

https://www.kredinotunedir.com/ kesin olarak google politikalarına tam uyumlu bir biçimde yayın sağlayan bir bilgi sitesidir. Web site içeriğinde bilgisayarınıza zarar verebilecek hiç bir içerik bulunmamakta ve bunun yanı sıra google reklam politikaları gereği; pornografi, kumar, küfür, hususi hakkı ihlali bulunmuyor.

https://www.kredinotunedir.com/ sitesine hususi olarak google reklam politikalarına uyumlu bulunduğu müddetçe reklam verebilirsiniz. Reklam verebilmek isteyen şirket ve ya şahıslar tarafımıza admin@kosgebkredi.net adresinden erişebilir.

Adresimizde Türkiye cumhuriyeti. anayasasına müsait bulunduğunu düşünmediğiniz hiçbir yazı, link, video yahut görsel olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizlere 7/24 saat admin@kredinotunedir.com e-mail adresinden erişebilirsiniz.

Firma bilgilerinize bakarak yanlış bir yönlendirmede bulunuyorsak şayet istirham ederim bize gene e-posta adresimizden ulaşınız, gerekli düzeltme gün içinde editör arkadaşlarımız vasıtasıyla sağlanacak, gereklilik duyulması durumunda ise alakalı haber yayından kaldırılacaktır.

İnternet sitemiz kesin olarak hiçbir siyasi partiye bağımlı değil. Herhangi siyasi partininde reklam yahut propagandasının yapılacak olmasına müsaade etmeyiz. Yayınlanmış olan makaleler da bulunan yorumlarda dahil işte bu kaide geçerli olacaktır.!

Çok önemli!

Kıymetli kullanıcılarımız, web sitemiz kredi avantajı sunmamaktadır. Özellikle de altını çizerek belirtmemiz elzem ise web sitemiz sadece bilgi sayfasıdır. Bu nedendendir ki web site üzerinden sizler ile kredi vereceğini taahhüt eden kişilere itibar etmeyiniz. Olabilecek olumsuzluklardan ötürü kesin olarak https://www.kredinotunedir.com/ web sitesi mesul olmamaktadır.

Sayfa başına git