Halk Bankası ParafCard’ dan 79. YIL Kampanyası

Bankalar, kart kullanımı konusunda bir yarış içine girmişlerken kart avantajlarından yararlanmak, müşterilerinin yüzünü ayrıca güldürmekte. Şahsım adına söylersem, kredi kartı kullanmanın yanında biriken puanlarımla bedava alışveriş yapmak ayrıca keyif vermekte.

Halk Bankası, Paraf markası ile kredi kartı piyasasında çoktan yerini almış durumdadır. Son zamanlarda yapmış olduğu kampanyalarla da dikkatleri kendinde toplamayı çoktan başarmıştır. En son dikkat çeken kampanyası ise 79. Yıl kampanyası…

Kampanya önümüzdeki 1-31 Temmuz tarihleri arasında geçerli olacak. Tüm poslardan yapılacak harcamalar kampanyaya dahil olup yapmış olduğunuz toplamda 1.000-TL lik alışverişinize 30TL, yapmış olduğunuz toplamda 2.000-TL lik alışverişinize 79 TL ParafPara verilecektir. Bu kampanya dahilinde bir müşterinin en çok 79 TL ParafPara kazanacağı ve ek kartların da asıl kartlarla birlikte hesaplamaya alınacağı banka tarafından duyurulmuştur.

Kampanyadan yararlanabilmek için harcama yapmadan önce banka sisteminde kayılı cep telefon numaranız ile telefonunuzun mesaj alanına KUTLA yazıp 3404 ‘e mesaj atmanız gerekmektedir. Banka sisteminden talebin alındığına ve kampanyaya katılım sağlandığına dair mesaj alındıktan sonra yapılan harcamalar hesaplanacaktır. Tarafınıza bu mesaj gelmeden yaptığınız harcamalar tabi ki hesaplamaya dahil edilmemektedir.

Kampanyaya katılım kart bazında olmayıp müşteri numarası bazında olduğundan bir müşteriye ait tüm kartlar sistemce doğrudan dikkate alınacaktır. Ayrıca, göndereceğiniz tüm operatörlerden gönderilebilir ve mesaj tamamen ücretsiz olup sizden herhangi ücret talep edilmeyecektir.

Kampanyaya sadece bireysel kredi kartları dahil olacak olup ticari kart sahibi müşteriler kampanyadan yaralanamayacaktır. Ticari müşterilerin ayrıca bireysel kartları mevcut ise, bu kartlarla kampanyaya katılım sağlanabilmektedir. Otomatik ödeme talimatları, vergi ve kira ödemeleri gibi düzenli ödemeler ile kampanyaya katılım sağlanamamaktadır. İptal ve iade işlemleri hesaplamaya dahil edilmemektedir.

10.08.2017 tarihine kadar kullanılmayan parafparalar 11.08.2017 tarihinde geri alınacaktır. Bu sebeple parafparalarınızı bir an evvel kullanmanızı tavsiye etmekteyiz.