Halkbank Müşteri Hizmetleri İletişim

Devlet bankası olarak bilinen Kamu Bankalarından biri olan Halkbank, sektörünün öncülerinden biridir. Yenilikleri ve teknolojiyi takip ederek müşterilerine üstün hizmet sunan banka, özel bankaların önüne geçerek müşteri portföyünü giderek arttırmaktadır.

Müşterilerinin ihtiyaçlarına anında cevap vererek beğenisini kazanan Halkbank, telefon bankacılığı konusunda da ileriye giderek kolay hizmet anlayışıyla müşterilerini buluşturmuştur. Şubeye kadar gitmeden banka hesaplarınız hakında bilgi almak ve işlem yapmak için Halkbank Telefon Bankacılığı iletişim numarasını arayarak bankacılık işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Halkbank Müşteri Hizmetleri çağrı merkezi numarası 0 8505 222 0 400 ve  444 0 400‘dür. Bankacılık hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak içinse 0 8505 222 0 400 ve  444 0 400 nolu numaraları arayarak Müşteri Temsilcine direkt bağlanabilirsiniz.

Çağrı merkezini arayarak Halkbank banka hesabınıza ulaşabilir, kredi başvurusunda bulunabilir, para transferleri gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz…