HSBC Bank Telefon Bankacılığı Müşteri Hizmetleri

Güvenilir hizmetiyle müşterilerinin yüzünü güldüren HSBC Bank, özel bankalar içerisinde en fazla tercih edilen bankalardan birisidir. Müşteri ilişkileri konusunda birinci sınıf hizmet sunan banka, iletişim yönündeki ulaşılabilirliğiyle portföyünü sürekli genişletmektedir.

Telefon bankacılığı, online bankacılık ve cep bankacılığı gibi farklı alanlarla müşterilerine destek veren HSBC Bank, 7/24 iletişim gücüyle müşterilerinin istek ve talepleri doğrultusunda çalışmalarını sürdürmektedir. Şubeye gitmeden kolay bankacılık hizmetlerinden yararlanmak isteyen bireysel müşteriler 0850 211 01 11 nolu numaradan arama yaparak bilgi alabilir. HSBC Bank Kurumsal müşterileri için  0850 211 04 24 nolu çağrı merkezinden desteğini sürdürmektedir.

HSBC Bank bireysel müşteri olarak bekleme olmaksızın müşteri temsilcisine ulaşmak için 0850 211 01 11 nolu numarayı arayarak sırasıyla 1-8-4 numaralarını tuşlayarak temsilciye bağlanabilirsiniz.

HSBC Bank Telefon Bankacılığı iletişim sayesinde yapabileceğiniz bankacılık işlemleri; para transferleri, hesap açma, hesap bakiyesi öğrenme, kredi başvurusu, yatırım, kart işlemleri ve havale işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz…