İş Bankası Kredi Kartınıza Ramazan Ayına Özel 60 TL MaxiPuan Kaçırmayın

Ramazan ayı içinde bulunmamız ayrıca yaz tatilinin de başlaması sebebiyle kart kullanıcılarının kart kullanım hacminin bu ay artması bekleniyor. Bu beklenti ile bankalar, müşterilerini biraz daha mutlu etmeye çalışıyorlar. Türkiye ‘nin en büyük bankası olan İş Bankası, bu ay yapmış olduğu maxi puan kampanyası ile ilgileri yine üzerinde toplamayı başardı.

 

İş Bankası, değerli müşterileri için özel bir kampanya hazırlamış ve bu kampanyaya katılımı da kazanımı da daha kolay kılmış. İş Bankası ‘nın kampanyasından biraz bahsedelim:

 

İş Bankası, ramazan ayında yapılan market alış verişlerine 60TL maxipuan veriyor. Kampanyanın başlangıç tarihi 20 Mayıs, bitiş tarihi ise 24 Haziran 2017 olarak belirlenmiş. Bu kampanyaya göre, maximum kredi kartı ilse maximum üyesi marketlerden tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 100 TL ve üzeri dördüncü alış verişinize 60 TL maxipuan kazanacaksınız. Kampanyaya katılımı maximum mobil üzerinden kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Küçük bir ayrıntıyı da belirtmeden geçmeyelim; kampanyaya katılımı sonradan da sağlamış olsanız kampanya döneminde yapılan harcamalar kampanya kapsamında değerlendiriliyor. Yani SMS, maximummobil uygulaması ya da internet şubesi aracılığı ile kampanya dönemi içinde katılım yapmanız yeterli, kampanya döneminde yaptığınız tüm harcamalar kampanya dahilinde sayılmakta yani 28 mayıs tarihinde harcamanızı yaptınız, 5 Haziran ‘da katılım sağladınız, 28 Mayıs tarihli harcamanız kampanya kapsamında oluyor.

 

SMS ile katılım için; telefonunuzun mesaj kısmına ‘’RAMAZAN’’ yazıp boşluk bırakarak kartınızın son 6 hanesini yazıp 4402 ye göndermeniz yeterlidir. SMS i istediğiniz operatör üzerinden gönderebilirsiniz. Önemli ayrıcalık şu; SMS gönderdiğiniz telefon numarası, İş Bankası sisteminde kayıtlı olan numaranız olmalıdır.

 

Kazanmış olduğunuz maxipuanlar, kampanyanın bitişini takip eden 7 iş günü içinde kartınıza yüklenecek. Puanlarınızın son kullanım tarihi 20 Temmuz 2017 dir. Aynı gün gerçekleştirdiğiniz alış verişlerden sadece bir tanesi dikkate alındığından, harcamalarınızı farklı günlerde yapmanızı tavsiye ederiz.

 

Yapmış olduğunuz iptal ve iade işlemlerinde puanlarınızın da iptal edilecek olduğunu unutmayın.