Kira Geliri Vergisi (GMSİ) Ödemenize Maximum’ dan 3 Taksit Ayrıcalığı!

01.07.2017 – 31.07.2017

Şimdi Paylaşın:

 

Maximum kart’ ın Temmuz ayı kampanyaları, kullanıcılarını sevindirmeye devam ediyor. 1 Temmuz 31 Temmuz tarihleri arasında ödenmesi gereken Kira Geliri Vergisi (Gayri Menkul Sermaye İradı) ödemelerinizi www.isbank.com.tr adresinden internet şubesi aracılığı ile yaparsanız, kira geliri verginize 3 taksit avantajından yararlanmış olursunuz.

 

Maximum Klasik, Maximiles, MercedesCard gibi İş Bankası ‘nın Maximum özellikli tüm kredi kartları ile kampanyaya katılabilirsiniz. Şirket Kredi Kartları, Vadematik Kartlar, Aidatsız kartlar ile yapılan işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmez.

Kampanyada, diğer vergiler değerlendirilememekte olup sadece Kira Geliri Vergisi ödemeleri değerlendirilmektedir. www.gib.gov.tr den yapılan ödemelerde geçerli olamayan kampanyadan, sadece www.isbank.com.tr üzerinden yapılan ödemeler yararlandırılacaktır. Taksit ayrıcalığından faydalanabilmek için tabi ki bir alt limit belirlenmiş; buna göre, 250-TL nin altındaki işlemler için taksit avantajından faydalanamamaktadır.

 

Taksit avantajından yararlanmak isteyen müşterilerimiz öncelikle işlemlerini www.isbank.com.tr internet Şubesi üzerinden gerçekleştirecekler ve işlemlerinin taksit ayrıcalığı için 250-TL ve üzerinde olması gerekmektedir. Yapılan taksitlendirme işlemi ile kart kullanıcılarına herhangi vade farkı ya da faiz yansıtılmayacaktır. İnternet Şubesi aracılığı ile yapılan ödemelerde, tek çekim 2 taksit ya da 3 taksit seçenekleri de bulunmaktadır.