Kredi Go Nedir? Anında Kredi Nasıl Alınır?

Bu aralar reklamlarda bile sürekli karşılaştığımız kredi go hakkında araştırdığımız ve edindiğimiz bilgileri sizlerle paylaşalım.

Kredi Go, Finansbank’ ın sunduğu ürünler arasında yer almaktadır. Bugünlerde adından sıklıkla bahsettirmeyi başaran Kredi Go, bir tür mobil uygulama olup, kredi kullanımı konusunda kullanıcılarına büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

Kredi Go ile hangi bankanın müşterisi olduğunuz fark etmeden kredi başvurusu yapabilmektesiniz. Kredi başvurusu yapabilir, başvurunuzun detayını aktif olarak görüntüleyebilirsiniz. Kullanmak istediğiniz kredinin hesaplamasını kendiniz sanki banka şubesindesiniz gibi masrafı ile faizi ile görüntüleyebilir, maliyetinizi rahatlıkla bulabilirsiniz. Başvuru yaptığınız kredi onaylanınca da krediniz otomatik olarak hesabınıza aktarılacaktır. Haliyle bu günlerin en hızlı kredisi diyebiliriz.

Kredi Go uygulaması ister android ister ios olsun, tüm akıllı telefonlarca desteklenmektedir. Google Play Store’ a ya da App store’ agirip uygulamayı en kısa zamanda indirmeniz kredi kullanmanız için yeterlidir.

Kredi Go ile kredi başvurusu yapmak, gerçekten oturduğunuz yerden kredi almak kadar kolay bir işlem. Uygulama marketten indirdiğiniz KrediGo uygulamasını açıp, ilk önce ihtiyacınız olan kredi tutarını seçin. Uygulama zaten sizi kolaylıkla yönlendirecektir. T.C. kimlik numaranızı yazmanızı isteyecek olan sistem, doğum tarihinizi ve cep telefon numaranızı da giriş yapmanızı isteyecek. Bu bilgilerin girişinin tamamlanması ile KrediGo için yapacağınız kredi başvurusu tamamlanmış oluyor. Artık, kredi başvurunuzu an itibariyle takip edebilir, onaylanır onaylanmaz da kredinizi kullanabilirsiniz. Bunların hepsi için Finansbank müşterisi olmanız da zorunlu değil.