Maximum ‘dan MTV Ödemelerinizde 3 Taksit Ayrıcalığı!

01.07.2017 – 31.07.2017

Sahibi olduğunuz Maximum Kart’ ınız ile www.gib.gov.tr aracılığı ile yapacağınız 200 TL ve üzerinde olan MTV ödemelerinize 2 taksit, İşCep ve www.isbank.com.tr aracılığı ile yapacak olduğunuz 200 TL ve üzeri MTV ödemelerinize 3 taksit fırsatı Temmuz ayında Maximum Kart ayrıcalığı ile gerçekleşiyor. İlave olarak da anlaşmalı olan Bosch Car Service ‘lerde ise yapacak olduğunuz periyodik bakımlarda %30 indirim ile ücretsiz check-up avantajı da beraberinde maximum kart müşterilerine sunuluyor.

İş Bankası ‘nın bireysel tipteki kredi kartlarının yanı sıra İş Bankası bankamatik kartları Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kartlar, MercedesCard, Maximiles kartlar da kampanyaya dahildir. İş Bankası Aidatsız Kredi Kartları ve İşte Üniversitesli Aidatsız Kredi Kartları maalesef kampanyadan yararlanamamaktadır.

Kampanya, 01 Temmuz 2017 tarihinde başlayacak olup son gün 31 Temmuz 2017 dir. 200 TL nin altında kalan MTV ödemeleri için taksit ayrıcalığı uygulanamamaktadır. MTV ödemeleriniz için internet şubesi ve İşCep 3 taksit sağlarken www.gib.gov.tr ise 2 taksit avantajı sağlamaktadır. Bu işlemler için ek bir ücret ödenmeyecektir. Ancak, bankamatik kartı ile yapılan işlemlere, çağrı merkezinden yapılan işlemlere taksitlendirme yapılmayacaktır.

MTC ödemelerini belirtilen şekilde yapan kart kullanıcıları, ödemelerini yaptıktan sonra Bosch Car Service bayilerinde 31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerli %30 indirimli periyodik bakım ve ücretsiz check-up fırsatından yararlanabileceklerdir. Bu hizmet için indirim kodu kart kullanıcılarının cep telefonlarına ayrıca SMS ile gönderilecektir. Bosch Car Service ve İş Bankası 3 taksit MTV kampanyası için ayrıca SMS ile katılım gerekmemektedir.

 

 

 

​