Nakit Avans Ne Demek, Nasıl Çekilir?

Bankaların sunduğu kredi hizmetlerinden biride nakit avanstır.  Müşterilerinin acil para ihtiyaçlarını karşılamak adına geliştirdikleri nakit avans uygulamasının kolaylığı ise; hesapta para olmasa bile para çekme imkanı sunmasıdır.  Aynı zamanda kredi kartlarından nakit çekme imkanı sunan bu uygulama sayesinde ihtiyaç duyulan parayı anında bulabilirsiniz.

Kredi kartlarının limiti doğrultusunda belirlenmiş şartlar akabinde nakit para çektiğiniz bu sistemin bir çeşit kredi olduğunu unutmayın.  Nakit avans tutarına da günlük faiz işletilir ve nakit çekim tutarı da eklenmektedir.  Nakit avansı kredi kartınıza belirlenen limitin yanı sıra vadesiz hesabınıza tanımlanan kredili mevduat hesabınızdan da çekebilirsiniz.

Nakit avans çekimi sırasında ödemeyi peşin veya taksitli olarak seçme seçeneğine sahipsiniz. Günlük faiz öz konusu olduğu için size uygun ödeme biçimini seçmenizde yarar vardır.  Taksitli nakit avans ödemeleri 2 ile 12 ay arasında değişir. Erken kapama imkanı olup erken ödemelerde faiz indirimi de uygulanmaktadır…