Online Kredi Başvurusu Nasıl Oluşturulur ?

Online Kredi Başvurusu Nasıl Oluşturulur ?
1 Mart 2017 tarihinde eklendi, 724 kez okundu.

Bankaların müşterilerine daha hızlı servis verebilmek amacıyla teknolojiyi en yerinde biçimde kullanmaya çalışmaktalar. Bireysel kredi değeri çıktığından beri bankalar internet üzerinden bankacılığı bununla birlikte internet üzerinden kayıtlara yönelme verdiler. Bu formatta müşteriler evinde, iş yerinde veya mahallade dolaşır iken online kredi kaydı oluşturma şansı vermiş bulundu.

İnternetten kredi müracatı kredi puanı ortaya çıkmadan evvel yalnızca ön başvurusu olup yapılmakta, Başvurunuz akabinde bankalar size bir takım dökümanları şubeye getirmeniz halinde başvurunuzun kabul edileceğini bildirin bir sms göndermekte. Lakin Findeks kredi skoru programının çıkmasından sonunda Bankalar internet üzerinden müracatlara süratli olarak giriş yapmış oldular. Bankaların en güçlü müşteri grubunu meydana getiren bireysel müşterilere doğru projeleri hızlı bir biçimde tamamlamakta ve de yaşama geçirmekte.

HABERİN DEVAMI AŞAĞIDADIR

Android telefonlarında yaşamımıza girmesiyle bundan sonra bir kaç tıklama ile birlikte internet üzerinden kredi müracatı yapabiliyor ve ayrıca kredi müracaat neticesini de bir kaç dakika süresinde telefonunuza edinebiliyorsunuz. Kredi kayıtlarında yalnızca T.C kimlik no’nuzu ile cep telefonu numaranız istenmektedir. Öncelikle başvuru yapacakken bankalar sizden T.C kimlik no’nuzu, Telefon no’nuzu, çekmek istediğiniz kredi tutarını, Kredi vadesini bir form vasıtası ile dolduruyorsunuz.Formu bitirdikten sonra başvur ya da devam bölümüne gidip ikinci adımda telefon doğrulaması yapıyorsunuz. Telefon doğrulaması yani kimlik doğrulaması ardında kredi kaydınız bitmiş ve bir kaç dakika hatta şayet o bankanın müşterisi iseniz kredi kaydınız bir kaç saniye sürecinde sonuçlanıyor.

FacebookTwitterLinkedInGoogle

Bir önceki yazımız olan Emekli Olanlara Faizsiz Kredi Veren Bankalar başlıklı makalemizde emeklilere faizsiz kredi veren bankalar ve emeklilere kredi veren bankalar hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git