Paraf ile akaryakıt kampanyası…

01 Temmuz 2017 ile 14 Ağustos 2017 tarihleri arasında Paraf üyesi olan anlaşmalı Lukoil ve Akpet istasyonlarından farklı günlerde yapacak olduğunuz en az 100-TL lik akaryakıt alışverişlerinizin 2.sine 20 TL, 4.süne 20 TL olmak üzere toplamda 40 TL parafPara hediye verilecek olup, kampanyanın duyuru çalışmalarına başlanmıştır. Aynı gün içinde birden fazla 100- TL ve üzeri işlemin yapılmış olması sonucunda sadece ilk alışveriş kampanya dahilinde olacaktır.

 

Kampanyaya katılım çok kolay olmakla birlikte SMS ile sağlanmaktadır. LUKOİL yazıp 3404 ‘e SMS göndermek yeterli olacaktır. Kazandığınız ödüle ilişkin bilgileri alışverişiniz sonucunda almış olduğunuz slipte görebileceksiniz, ayrıca, SMS ile bilgilendirme yapılacaktır. SMS in banka sistemine ulaşmasından sonra yapılacak işlemlerde geerli olan kampanya, geçmişe uygulanamamaktadır. Tüm operatörlerden gönderilebilecek olan SMS, ücretsizdir.

 

Kazanmış olduğunuz ParafParalar, kullanmakta olduğunuz kredi kartınıza işlem yaptığınız günün ertesi günü yüklenecek olup; puanlarınızı 24 Ağustos 2017 tarihine kadar LUKOİL ve AKPET alışverişlerinizde kullanabileceksiniz.

 

Kampanya bilgileri ve katılımının müşteri bazında takip edilmesi sonucunda her müşteri kampanyadan sadece bir kere yararlanabilecek olduğu bilgisini verelim. Kampanyadan kazanılacak ParafPara ise 40 TL ile sınırlıdır. Kapmanyadan kazanım sağlanılabilmesi için yapacak olduğunuz alışverişler sonrasında Paraf POS larını kullanmış olmalısınız.

 

Paraf üyesi LUKOİL ve AKPET istasyonlarının listesini www.parafcard.com.tr adresinde yer alan program ortakları linkinden görebilirsiniz. 24 Ağustos tarihine kadar kullanabilecek olduğunuz ParafPuanlarınızı eğer ki kullanmazsanız 25 Ağustos 2017 tarihinde geri alınacaktır. İptal ve iade işlemler kampanya kapsamında olmamaktadır