QNB Finansbank Kredi Notu Sorgulama

Kredi çekmek yada kredi kartı sahibi olmak isteyenler için kredi notu önemli bir unsurdur.  Kredi notu finansal geçmişinizi gösteren, bankalar tarafından size duyulan güveni belirleyen can alıcı bir noktadır.  Kredi başvurusunda bulunmadan önce kredi notunuzu öğrenmek hem işinizi kolaylaştıracaktır hem de düşük seviyede ki kredi notunuzu yükseltmenize imkan tanır.

Günümüzde kredi notu öğrenmek ve sorgulamak oldukça kolaylaştı. Bankalar üzerinden findeks notuzu anında öğrenebildiğiniz gibi diğer işlemlerinizi de mobil bankacılıktan hızlıca halledebilirsiniz.  QNB Finansbank üzerinden kredi notunuzu öğrenerek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Kredi risk notunuzu QNB Finansbank üzerinden öğrenmek için;

– Telefonlarınızın mesaj bölümüne girip KR yazıp bir boşluk bırakarak banka kartınızın son 4 hanesini yazarak 2273’e mesaj atabilirsiniz.

– İnternet bankancılığı ile Finansbank üzerinden kredi notunuzu öğrenmek için şubeye gitmenize gerek yok.  Bankanın Resmi Web sitesine girerek internet şubesine giriş yapabilirsiniz.Üyelik oluşturduktan sonra Tüm işlemler kategorisinden Risk Raporunu seçerek gerekli adımları takip edebilirsiniz…

İlgili Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir