Sadexo Paraya Çevirme Nasıl Yapılır?

İş hayatında olanların çok iyi bildikleri Sadexo, yemek kartı olarak adlandırılabilir.  İş verenlerin yanında çalışanlara sundukları imkanlar genellikle yemek ve yol masraflarıdır.  İş verenler yemek iş yerinde yemek vermek yerine direk yemek kartı sunarak çalışanlarının yemek ücretlerini önceden karşılamış olurlar.  Yemek kartı olarak en çok tercih edilen Sadexo, yemeğin yanı sıra birçok imkan sunmaktadır.

Çalışanların bir kısmı Sadexo’yu nasıl paraya çevirebileceğini merak eder. Bu yazımızda yemek kartını paraya çevirme yöntemlerinden bahsedeceğiz. Harcadıkça kazan mantığıyla çalışan Sadexo, anlaşmalı marketlerden ve yemek yediğiniz yerlerden puan kazanmanızı sağlıyor.

Sadexo kartınızı nakite çevirmek için tanıdık firmalar ile iletişime geçmeniz gerekiyor.  Sadexo üyesi olan tanıdık firmalar yemek kartınızı sadexo pos cihazında geçirerek kartınızı paraya çevirebilir. Yalnızca üye olan işyerlerinden yapılan bu işlem, başka firmalarda işe yaramaz. Ancak sadexo kart bozduran firmalar sizden komisyon isteyebilir.  Yemek kartınızı paraya çevirmek için istenilen komisyonu vermeniz halinde kartı nakite çevirebilirsiniz…