Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu
24 Mart 2017 tarihinde eklendi, 1.054 kez okundu.

Ziraat bankası ihtiyaç kredisi başvurusu ile ihtiyaç duyacağınız, daire ihtiyaçlarını, tatil ihtiyaçlarınız, bireysel ihtiyaçlar ve de farklı bireysel ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla ihtiyaç kredisi sağlamaktadır.

Ziraat bankası ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl oluşturulur ?

Ziraat bankası ihtiyaç kredisi başvurusu işlemlerini şubelerden, internet bankacılığından, ziraat sitesinden, ziraat mobil ile ziraat telefon bankacılığından uygulayabilirsiniz. Ziraat internet adresinden müracaat oluşturmak gayesiyle adresine tıklayın. Burada kredi çeşidini tüketici kredisi şeklinde belirtin, kredi vadesi ile almak dilediğiniz kredi tutarını belirtin.

Kredi almak amacıyla kredi skoru puanınızın çok iyi bulunması ve de kazanç belgenizin bulunması yahut belgelenebilir herhangi bir maaşınızın var olması gerekmektedir. Başvuru forumda maaşınızı bildiriniz, çok daha akabinde ikinci adımda şahsi bilgileriniz istenecektir. Tc kimlik no’nuzu ve bununla birlikte öbür bütün bilgilerinizi noksansız ve yerli yerinde bir tarzda girdikten sonra üçüncü aşamada iletişim bilgilerini girin, şayet Ziraat bankası müşterisi iseniz müşterini no’nuzu girerek güvenlik kodunu girdikten daha sonra başvurunuzu gönderiniz. İnternet adresinden kayıt çalışması bu şekilde yapılır.

HABERİN DEVAMI AŞAĞIDADIR

Ziraat internet bankacılığından bile başvurular kısmından ihtiyaç kredisi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Banka tarafınızın kredi notu izlemesi bitirdikten ardından kaydınızı sonuçlanacaktır. İhtiyaç kredisinde faizler dönemsel biçimde değişmekle beraber kredi skorunuzua kıyasla de değişebilir. Kredi puanınız azsa kısacası tehlikeli toplulukta bulunuyorsanız banka sizlere yüksek faizli kredi teklifinde bulunacak. orta tehlikeli ya da çok tehlikeli grupta iseniz banka müracatınızı reddecektir.

Kredi başvurusu için gerekli olan belgeler neledir?

T.c. ziraat bankası müşterisi iseniz ve de kredi skorunuz fazla ise banka sizden herhangi bir evrak istemeden kredinizi kullandıracaktır. Fakat banka müşterisi değilseniz kimlik belgenizi ibraz etmeniz gerekiyor hesabın açılması adına. Kredi notunuz az ise banka sizden maaş bordosu, sgk hizmet dökümü şeklinde ilave evrak isteyebilir, sgk hizmet dökümünü e -devlet vasıtası ile beraber edinebilirsiniz.

FacebookTwitterLinkedInGoogle

Bir önceki yazımız olan Kredi İle Cep Telefonu Satın Almak başlıklı makalemizde kredi ile cep telefonu almak hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git