Ziraat Bankası Kredi Kapatma Nasıl Olur?

Birçok bankadan kredi alarak ödemekte zorlanan kişiler için büyük bir kolaylık sağlayan Ziraat Bankası, müşterilerine sunduğu yeni kampanyalarla ekonomiye destek vermeyi sürdürüyor.  Ödemeler ve borçlar konusunda dara düşen için özel olarak planlanan borç kapatma kredisi sayesinde rahat bir nefes alabilecekler.  Pandemi dönemi boyunca maddi olarak sarsılan kişiler için büyük bir müjde olan Ziraat bank kredi kapatma kredisi, belirli şartlara uyan herkese verilecek.

Borç kapatma kredisinde düşük faizler uygulanırken borçları 150 bin TL’ye kadar olan baka müşterileri rahatlıkla kredi çekebilecekler. 3 ay erteleme kolaylığı sunan banka, 36 ay vadeye kadar uzun bir dönemde düşük faizlerle gelirinizi ve borçlarınızı düzene koymanızı sağlayacak.  Diğer bankalara olan farklı günlerdeki kredilerini tek seferde kapatarak daha düşük ödeme tutarlarıyla planlamanızı yapmanıza izin verecek.

Ziraat bankasından alacak olduğunuz kredi kapatma kredisiyle ihtiyaç kredilerinizi ve kredi kart borçlarınızı kapatabilirsiniz…