Garanti Bankası Kredi Kapatma Nasıl Olur?

Daha önce bankalardan kredi ürünü kullanmışsanız eğer aldığınız kredilerin vaade karşılığında sözleşme üzerinde belirtilen tarihte ödenmesi gerektiğini de biliyorsunuz demektir.  Sözleşme ile taahhüt edilen tarihten önce kredi borcunuzu kapatma hakkına sahip olduğunuzu bilmenizi isteriz. İstediğiniz zaman kredilerinizi kapatabilirsiniz ancak bu kısımda önemli olan nokta kredinizin türüdür.

Garanti bankası kredi kapatma nasıl olur hakkında tüm merak ettiklerinizi bu yazımızda bulabilirsiniz.  Garanti bankasından almış olduğunuz tüketici kredilerini masraf ödemeden kapatabilirsiniz. Dilediğiniz zaman Garanti BBVA Bankası şubelerine başvurarak tüketici kredinizde kalan borcunuzu ödeyerek kapatabilirsiniz. Şubeye gitmek istemiyorsanız internet veya mobil bankacılığından kredinizi bularak erken kapama menüsü adımlarını takip ederek kalan tutarı ödemeniz yeterli.

Ayrıca müşteri hizmetlerini arayarak kredinizden kalan ana parayı öğrenerek direk olarak hesanına EFT yapmanız halinde temsilcinizden kredinizi kapatmanızı talep edebilirsiniz.